چهارشنبه 30 اردیبهشت 1394 :: نویسنده :    

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


چهارشنبه 30 اردیبهشت 1394 :: نویسنده :    
بخش ها برچسب ها آرشیو روزانه
0
آرشیو ماهانهنوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


چهارشنبه 30 اردیبهشت 1394 :: نویسنده :    
پخش زنده اخبار .....نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


چهارشنبه 30 اردیبهشت 1394 :: نویسنده :    
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


یکشنبه 27 اردیبهشت 1394 :: نویسنده :    
 1. فردا - دختران بالاشهری دوره قاجار/ عکس - صاحب‌خبر

  sahebkhabar.ir/news/.../دختران-بالاشهری-دوره-قاجار-ع...
 2. 8 mins ago - این تصویر ، دختران بالای شهر و پولدار تهرانی در دوره قاجار را نشان می دهد.
 3. دختران بالاشهری دوره قاجار/ عکس | این تصویر ، دختران ... - قطره

  www.ghatreh.com/.../دختران-بالاشهری-دوره-قاجار-عک...
 4. 9 mins ago - دختران بالاشهری دوره قاجار/ عکس. این تصویر ، دختران بالای شهر و پولدار تهرانی در دوره قاجار را نشان می دهد. - واکنش به اقدام صدا و سیما در پخش ...
 5. دختران بالاشهری دوره قاجار/ عکس | این تصویر ، دختران ... - قطره

  www.ghatreh.com/.../دختران-بالاشهری-دوره-قاجار-عک...
 6. 9 mins ago - این تصویر ، دختران بالای شهر و پولدار تهرانی در دوره قاجار را نشان می دهد. -کلید واژه ها: دوره قاجار - دختران - پوÙ.
 7. دختران بالاشهری دوره قاجار/ عکس - آفتاب

  khabar.parsijoo.ir/showNewsPost.pj?type...npid...
 8. این تصویر دختران بالای شهر و پولدار تهرانی در دوره قاجار را نشان می دهد.
 9. 15 mins ago - این تصویر ، دختران بالای شهر و پولدار تهرانی در دوره قاجار را نشان می دهد.
 10. دختران بالاشهری دوره قاجار/ عکس - فردا نیوز - ست فا وب

  setfaweb.ir/دختران-بالاشهری-دوره-قاجار-عکس/
 11. 9 mins ago - دختران بالاشهری دوره قاجار/ عکس - این تصویر ، دختران بالای شهر و پولدار تهرانی در دوره قاجار را نشان می دهد.
 12. عکس زنان با کلاس و بالا شهری دوره قاجار! - تاپ ناز

  www.topnaz.com › گالری عکسعکسهای دیدنی
 13. Oct 15, 2013 - عکس زنان با کلاس و بالا شهری دوره قاجار! معرفی جذاب ترین زنان نیم قرن اخیر +عکس · عکس دختر تهرانی که سخت ترین شغل را دارد · عکس های دختر ...
 14. عکس زنان با کلاس و بالا شهری دوره قاجار! - baharfa|بهارفا

  fun.baharfa.com/عکس-زنان-با-کلاس-و-بالا-شهری-دور...
 15. عکس زنان با کلاس و بالا شهری دوره قاجار! عکس زنان با کلاس و بالا شهری دوره قاجار! تعداد دفعات مشاهده شده : 1,122 views - ارسال شده در شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ و ساعت ...
 16. Oct 5, 2013 - دختران بالا شهر تهران , زمان قاجار , عکس ,دختران بالا شهر تهران در زمان قاجار/عکس.
 17. دختران بالاشهری دوره قاجار/ عکس. ... خیابان دکتر شریعتی یک قرن پیش/ عکس خیابان دکتر شریعتی یک قرن پیش/ عکس خیابان دکتر علی شریعتی یا جاده قدیم ...
 18. Jan 17, 2015 - بستنی ‌فروش ‌ایرانی ۱۲۰ سال‌ پیش / عکس · عکس : دختران بالاشهر تهران ! کلاس ریاضی دوران قاجار/عکس · تنها زن بازمانده از خاندان امیرکبیر / عکس ...
 19. عکس/ زنان بالاشهری قاجاری - صراط

  www.seratnews.ir/fa/news/.../عکس-زنان-بالاشهری-قاجا...
 20. Oct 21, 2014 - دختران بالای شهر و پولدار تهرانی در دوره قاجار را نشان می دهد.
 21. دختران پولدار و بالاشهری تهرانی در دوره قاجار + عکس. پایگاه اینترنتی فان کیوسک: این تصویر ، دختران بالای شهر و پولدار تهرانی در دوره قاجار را نشان می دهد.
 22. در دوره ای که علی مرادخانی مدیر دفتر موسیقی بود تعداد زیادی از گروه های موسیقی ... گفته می شود این عکسدختر احمدشاه قاجار” است همایون‌دخت قاجار دختر احمدشاه قاجار و ...
 23. دختر بالاشهری - سرگرمی

  fun.akairan.com/tag/دختر%20بالاشهری
 24. دختر بالاشهری,تیپ دختر بالاشهری. ... عکس: دختران بالای شهر در دوره قاجار · عکس: دختران ... این تصویر ، دختران بالای شهر و پولدار تهرانی در دوره قاجار را نشان می دهد.
 25. عکس/ زنان بالاشهری قاجاری. نذیرنیوز/دختران بالای شهر و پولدار تهرانی در دوره قاجار را نشان می دهد. فیلم و عکس. عکس پلاک یک شهید در اینستاگرام. انتشار : چهارشنبه ...
 26. دختران بالای شهر در دوره قاجار /عکس - مجله سرگرمی و خبری تو ...

  www.2dayfun.ir/.../دختران-بالای-شهر-در-دوره-قاجار-ع... - Translate this page
  Oct 23, 2014 - عکس دختران بالاشهری در دوره ی قاجاریه. ... این تصویر ، دختران بالای شهر و پولدار تهرانی در دوره قاجار را نشان می دهد. 395877_742. No related posts.
 27. عکس و تصویر دختران شایسته دوران قاجار ... دختران بالا شهری و پولدار دوران قاجار خیلی نازن من تو کف شلوارشون موندم ... زمان قاجار. عکس دختران مدرسه دوره قاجار... 1.
 28. Oct 17, 2013 - زنان بالا شهری عکس جالب و بسیار دیدنی از زنان اعیان و ثروتمند و به قول معروف بالا شهری در دوره ی قاجار را در ادامه این مطلب از سایت بحث آزاد ببینید.
 29. Oct 8, 2013 - 16 posts - ‎12 authors
  صفحه 2- عکس دیده نشده از دختران تهران در زمان قاجار تصاویر طنز و کمیک. ... رو دوباره احیا کرد... فقط کافیه این عکس رو با عکسی از زنان در دوره پهلوی مقایسه کنید و ببینید تفاوت فرهنگی رو. .... پاسخ : دخترای بالا شهری دوره قاجار ...
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


یکشنبه 27 اردیبهشت 1394 :: نویسنده :    

آیفون نوجوان 16 ساله را آتش زد! +عکس

نوجوان ۱۶ ساله‌ای بر اثر سوختگی آیفون در حال شارژ، دچار جراحت بدنی شد.
خبرگزاری تسنیم: نوجوان ۱۶ ساله‌ای بر اثر سوختگی آیفون در حال شارژ، دچار جراحت بدنی شد.

 سوانح سوختگی بر اثر گوشی‌های در حال شارژ اتفاق بدیعی نیست و پیش از این گزارشات بسیاری پیرامون جراحت‌های سطحی و حتی فوت در اثر برق گرفتگی به وسیله سوختن دستگاه‌های الکترونیکی گزارش شده بود.

با این حال این بار آیفون منجر به سوختگی دست و پای نوجوان شانزده ساله شد.

معمولا این اتفاق در زمان اتصال گوشی به شارژر اتفاق می‌افتد و بر اثر شوک الکتریکی و آتش، منجر به صدمه دیدن کاربران می‌شود.

اپل بارها نسبت به استفاده از شارژرهای غیر ایمن و ارزان هشدار داده و حتی یکی دو سال گذشته اقدام به توزیع شارژر رسمی خود به شکل رایگان بین کاربرانی کرد که از شارژرهای رسمی این کمپانی استفاده می‌کردند.

خانواده شولتز نیمه شب یکشنبه گذشته در حالیکه فرزندشان از طبقه پایین فریاد می‌زد، به سمت وی شتافتند و محل سکونت وی را آتشین یافتند؛ در گام اول شروع به خاموش کردن آتش به وسیله آب کردند و به نجات فرزند خود که آتش به تخت او رسیده بوده، رفتند.

بعد از این اتفاق، خانواده به خریداری شدن این شارژر در یکی از پمپ بنزین‌ها پی می‌برند که این می‌تواند هشداری جدی برای تمامی کسانی باشد که از شارژرهای ارزان و البته بدون استاندارد استفاده می‌کنند.

با اینکه کمتر کسی دوست دارد پول زیادی پای شارژر دستگاه خود بدهد اما با دیدن چنین وقایعی، چندان هم ولخرجی در این زمینه بیراه به نظر نمی‌رسد.

آیفون نوجوان 16 ساله را آتش زد! +عکس

آیفون نوجوان 16 ساله را آتش زد! +عکس

آیفون نوجوان 16 ساله را آتش زد! +عکس

آیفون نوجوان 16 ساله را آتش زد! +عکس

آیفون نوجوان 16 ساله را آتش زد! +عکسنوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


یکشنبه 27 اردیبهشت 1394 :: نویسنده :    

انتقاد از تک خوانی زن در سینمای سنندج

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: آنچه در سینما بهمن سنندج به بهانه جشنواره فرهنگی هنری اقوام ایرانی اتفاق افتاد هیچ سنخیتی با فرهنگ دینی و بومی مردم و سنت پیامبر اعظم(ص) و مبانی قرآنی و هیچ نسبتی به آرمان‌های امام، شهدا و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و فرهنگ بومی اصیل مردمی نداشت.
روزنامه جمهوری اسلامی: مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: آنچه در سینما بهمن سنندج به بهانه جشنواره فرهنگی هنری اقوام ایرانی اتفاق افتاد هیچ سنخیتی با فرهنگ دینی و بومی مردم و سنت پیامبر اعظم(ص) و مبانی قرآنی و هیچ نسبتی به آرمان‌های امام، شهدا و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و فرهنگ بومی اصیل مردمی نداشت.

حجت الاسلام صفی‌یاری افزود: اجرای تک خوانی زن، حضور افراد بی‌حجاب و بدلباس با چهره‌های زننده و فضای غیرفرهنگی، سینما بهمن سنندج را که باید ظرفیتی برای ترویج اخلاق و ارزش‌ها باشد به مرکز ضد ارزش‌ها و حرمت‌شکنی‌ها و پرده دری‌ها تبدیل کرد.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


یکشنبه 27 اردیبهشت 1394 :: نویسنده :    

تغییرات جدید در فهرست مجازات های داعش!

گروه تروریستی داعش در شهر رقه در شمال سوریه برای تحمیل دستورات خود به مردم، جدیدترین فهرست مجازات‌ها را اعلام کرد.
پایگاه خبری شبکه العالم: گروه تروریستی داعش با انتشار بیانیه ای برای پیشبرد مقاصد، اهداف و حکمرانی در مناطق تحت کنترل خود دستوراتی را براساس برداشت خود از دین اسلام صادر کرده و از مردم خواسته است تا به این دستورات پایبند باشند زیرا در غیر این صورت مجازات خواهند شد.

گروه تروریستی داعش با این شیوه ها بدنبال آن است تا مخالفان خود را به طرح اتهامات واهی نظیر ضدیت با خداوند، پیامبر (ص) و دین اسلام و احکام آن متهم کرده و از بین ببرد. داعش تاکنون تعدادی زیادی از افراد را در مناطق تحت کنترل خود با اتهامات ساختگی به قتل رسانده است تا فضای رعب و وحشت را بیش از پیش برقرار کند.

داعش در تازه ترین اقدام خود بیانیه ای را در شهر رقه مرکز خود منتشر کرده و در آن مجازات هایی را تعیین کرده است. در این بیانیه آمده است: " مجازات دشنام دادن به خداوند و پیامبر - هر چند دشنام دهنده توبه کند- مرگ است".

در این بیانیه همچنین آمده است: "مجازات دشنام دادن به دین مرگ است و مجازات زنا برای مرد متأهل، سنگسار تا حد مرگ و برای مرد مجرد 100 ضربه شلاق و تبعید به مدت یک سال است. همچنین مجازات لواط برای مجرم و قربانی مرگ است و دست سارق نیز قطع خواهد شد".

گروه داعش در بیانیه خود گفت: "مجازات شراب خواری و تهمت زدن هریک 80 ضربه شلاق است. جاسوسی برای کفار نیز مجازات مرگ به همراه دارد و مرتد نیز با مجازات مرگ روبرو خواهد شد".

این گروه همچنین برای " قاتل و سارقِ قاتل مجازات مرگ تعیین کرده است. مجازات اختلاس، بریدن دست راست و پای چپ و مجازات عاملِ ترس و وحشت مردم، تبعید است" .

گروه داعش به کشتن تعدادی از اعضای خود به علت سرپیچی از قوانین خود اذعان کرد و در این بیانیه افزود: "(داعش) در اجرای احکام الهی کوتاهی نخواهد کرد و صدها عضو خود را هم در همین راستا به قتل رسانده است".نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


یکشنبه 27 اردیبهشت 1394 :: نویسنده :    

توضیح درباره مرگ دو معلم زن در روز دربی

با وجود اعلام رسانه ها، نیروی انتظامی استان خوزستان مرتبط دانستن مرگ دو خانم در ماهشهر با شادی هواداران پرسپولیس در ماهشهر را رد کرد.
خبرگزاری مهر: با وجود اعلام رسانه ها، نیروی انتظامی استان خوزستان مرتبط دانستن مرگ دو خانم در ماهشهر با شادی هواداران پرسپولیس در ماهشهر را رد کرد.

همزمان شدن شادی هواداران پرسپولیس در ماهشهر با تصادف منجر به فوت دو معلم زن در ماهشهر باعث شد برخی رسانه های اعلام کنند که مرگ این دو نفر بر اثر شادی بعد از پیروزی هواداران پرسپپولیس در شهرآورد تهران باشد.

رئیس روابط عمومی فوریت های پزشکی خوزستان در همین خصوص اظهار می کند: شامگاه روز جمعه ساعت ۱۹ و ۳۲ دقیقه عصر یک دستگاه خودروی پراید در ماهشهر - بلوار آزادی، انتهای دیوار سپاه با دو عابر پیاده زن برخورد کرد.

رضا رفیعی می افزاید: با توجه به اینکه تایم این تصادف بعد از بازی دربی بوده برخی از افراد نسبت به شایعه پراکنی در خصوص اینکه شادی طرفداران پرسپولیس منجر به مرگ دو زن شده است، اقدام کردند.

رئیس روابط عمومی فوریت های پزشکی خوزستان تصریح می کند: یک دستگاه موتور سیکلت جلوی راننده پراید را گرفته و این راننده برای جلوگیری از عدم برخورد با موتورسیکلت ماشین خود را به سمت پیاده رو حرکت می دهد که این تغییر مسیر باعث برخورد با دو عابر پیاده زن و مرگ آنها می شود.

وی عنوان می کند: البته این مسئله تنها بر اساس شنیده ماموران فوریت های پزشکی است. درست است که بعد از بازی ترافیکی در شهر توسط طرفداران به وجود آمد اما نباید این تصادف را به شهرآورد تهران ربط داد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان نیز در ارتباط با تصادف ماهشهر می گوید: دو زن فرهنگی عصر روز جمعه در حال پیاده روی در ماهشهر بودند که خودروی پراید با تک سرنشین خود یعنی همان راننده به دلیل سرعت غیر مجاز و عدم کنترل به موقع به آنها برخورد می کند.

سرهنگ سید رحمان موسوی می افزاید: راننده خودروی پراید به دلیل اینکه یک دستگاه موتور سیکلت سد راهش شده بود برای پیشگیری از برخورد و سرعت بالایی که داشت به سمت پیاده رو منحرف شده و خودروی وی به جدول و عابرین پیاده برخورد می کند. یکی از این زنان در دم جان باخته و دیگری نیز پس از رسیدن به بیمارستان جان خود را از دست می دهد.

وی عنوان می کند: این راننده در خودروی خود تنها بوده و هیچ ارتباطی به شادی و طرفداری از تیم فوتبال نداشته و صرفا به دلیل عدم کنترل به موقع خودرو و سرعت غیر مجاز با عابرین پیاده برخورد کرده است.

گفتنی است، دیدار تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در هفته پایانی چهاردهمین دوره رقابت های لیگ برتر عصر جمعه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد که در پایان تیم فوتبال پرسپولیس با نتیجه یک بر صفر برابر حریف خود به پیروزی رسید. تنها گل این دیدار را علی علیپور(۶۵) به ثمر رساند.

پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس تهران باعث شد هواداران این تیم در سراسر شهرهای ایران به خیابان های بیایند و شادی کنند.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
( کل صفحات : 7 )    1   2   3   4   5   6   7   
iran4pix
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ :    
نویسندگان
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو